loading

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ КОЛІР ДЛЯ ВАШОГО ПРИМІЩЕННЯ!?!?

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ КОЛІР ДЛЯ ВАШОГО ПРИМІЩЕННЯ!?!?

Вже давно доведено, що різні кольори мають свій вплив на людей і на їх психологічний стан. Тому слід серйозно підходити до вибору кольорів в інтер’єрі.

Спочатку слід визначити розташування вікон в приміщенні щодо сторони світу. І потім вже підбирати кольорову гамму. Якщо, наприклад, вікно буде розташовуватися в північній частині приміщення, то найбільш сприятливими і підходящими стануть теплі кольори, такі як жовтий або ж помаранчевий і всілякі їх відтінки.

А ось розташування вікна в південній частині приміщення передбачає застосування більш холодних кольорів, таких, як наприклад блакитний. Потрібно також подивитися, яка стіна найбільш довго підсвічується денним світлом, саме її і можна навіть зробити більш темною.

Не варто розділяти кімнату за допомогою різних кольорів. Це можливо лише в тому випадку, коли так продуманий дизайн. А ось виділення однієї стіни повністю іншим кольором може стати родзинкою всього інтер’єру.
Щоб розібратися у всіх тонкощах і визначитися з вибором і особистими пристрастями, варто знати і «кольорову абетку». Ось основні варіанти, які можна використовувати в інтер'єрі квартири:

Білий - ясність, чистота, простір. Зручно використовувати шпалери кольору снігу для кімнат в малогабаритних квартирах - такі матеріали візуально дарують трохи додаткового простору.

Рожевий - ніжність, жіночність, м'якість. Колір приємний і універсальний - підійде і для спальні, і для дитячої, де росте дівчинка, і для кабінету творчої дівчини.

Червоний - пристрасть, любов, ексцентричність. Вогненні і червоні відтінки прекрасно підходять для подружньої спальні. Вони створюють явний еротичний настрій. Більш темні тони - вишневий, гранатовий - виглядають дорого і ефектно. Гарні для класичних інтер'єрів, відмінно виглядають в квартирах в старому фонді і сталінських будинках з високими стелями.

Блакитний - прохолода, розумність. Ідеально підходять для кабінету: такі кольори активізують розумову діяльність. Власник блакитного кабінету приймає ділові рішення холоднокровно, не поспішає з висновками, менш агресивний, ніж власники робочих просторів, виконаних в теплих тонах. У шпалерах такого кольору важлива фактура: багато виробників випускають матеріали небесного відтінку, прикрашені всілякими блискітками. Однак такий дизайн підсилює відчуття холоду, небажаного для українських інтер'єрів. Зупинивши свій вибір на блакитному, віддайте перевагу матовим поверхням без зайвих блискучих малюнків, який можні досягнути за допомогою декоративних штукатурок.

Жовтий - позитив, радість, веселощі. Найкраще підходить для дитячої. Малюки, особливо ті, хто росте в північних містах, із задоволенням грають в сонячних кімнатах. Стіни жовтого кольору роблять позитивний психологічний вплив: вони візуально заповнюють недолік сонця. Крім того, жовтий колір приємно виглядає у вітальні.

Коричневий - приземленість, серйозність, консерватизм. Багато що залежить від відтінку - наприклад, колір «кави з молоком» створює відчуття захисту, а шоколадний виглядає дорого і одночасно заспокоює. Інтер'єри теракотового відтінку (з невеликим вмістом червоного), крім почуття спокою, надають додаткову енергію.

Чорний - депресія, печаль. Якщо ви є шанувальником чорного і неодмінно хочете шпалери в темних тонах, замовте варіант з малюнком - шпалери глухого чорного кольору здатні викликати незворотні порушення психіки і ввести людину в затяжну депресію.

Зелений - творчість, розвиток, дружелюбність. Відмінний колір практично для будь-якого приміщення: він виглядає і в кабінеті, і в спальні, і у вітальні. Дає відчуття умиротворення. Однак треба пам'ятати, що у зеленого кольору безліч відтінків, і вони ставляться як до теплих, так і до холодних тонів. Прохолодний м'ятний в кабінеті налаштує вас на діловий і в той же час творчий лад, а теплий хвойний в спальні розслабить після трудового дня.


Джерела: http://www.zagorodna.com/uk/budivnictvo/iak-pravilno-..
http://ehow.com.ua/oselya/yak-vibrati-kolir-dlya-vash..