loading

ТРАВЕРТИН - прекрасний оздоблювальний камінь для вашої оселі

ТРАВЕРТИН - природній камінь
Травертин — це природний камінь, який використовується серед інших видів обробної плитки. Камінь травертин доступний майже в кожній частині світу, він є різновидом осадових кам’яних порід, з якого виготовляють облицювальну плитку та інші елементи декору для інтер’єру.

Це міцний камінь і в той же час є відмінним звукоізолятором, завдяки своїй пористій структурі. Камінь травертин і плитка з нього є популярним оздоблювальним каменем як для рішень в інтер’єрі так і для тих, хто любить камінь на фасаді будинку.

Часто дизайнерські ванні кімнати оздобленні плиткою з травертину виглядають розкішно та вишукано. Цей камінь дозволяє втілювати найцікавіші дизайнерські рішення. Ціна травертину в порівнянні із аналогами дуже доступна.

При правильній обробці та хорошому дизайну інтер’єру камінь травертин виглядає так само добре, як і облицювальна плитка, яка набагато дорожча. Якщо ви будете шукати камінь, Ви зможете знайти плитку із травертину та замовити вироби із нього (сходи, підвіконня, полички у ванну кімнату та ін.) за відмінною ціною у нас в салоні «Хата Декору».

Джерело: http://ua.podolskyikamen.com/