loading

Електрокаміни

Електрокаміни


Електричний камін - поєднання затишку і тепла.

З давніх часів у кожному будинку намагалися створити затишну домашню атмосферу, яка допомагала б розслабитися і відпочити від щоденних проблем. Це було можливим за наявності каміна, коли можна було насолоджуватися палаючими потріскуванням дровами і обговорювати з родиною новини минулих днів. Кожен з нас при згадці каміна уявляє собі саме домашній затишок і тепло.

Минуло чимало часу з тих пір, коли камін був головним джерелом тепла в будинку. В даний час каміни представляються частіше як частина інтер'єру, ніж «домообразующій» елемент. Кожен раз мінялися їх форми, місце розташування, матеріали та мети використання.

Подібні зміни відбуваються і зараз. Каміни стали модною частиною інтер'єру, якої дивують гостей. Але якщо раніше каміни встановлювали виключно в своїх будинках, то зараз є можливість включати їх в інтер'єр звичайної міської квартири. Це стало можливим завдяки винайденим електрокаміна, які займають менше місця і безпечніші, ніж класичні «живі» каміни.

Видове різноманіття сучасних камінів

Перед покупкою цього елементу інтер'єру слід задатися таким питанням: «Який масштаб має приміщення, в якому буде використовуватися камін?». Після чого можна вибирати тип каміна, який буде гармоніювати зі стилем всього житла. Розрізняють такі види камінів: газові, електрокаміни і каміни на дровах. Варто розглянути окремо кожен тип.

Класичний (і самий старий) вигляд - камін на дровах, який представляє собою досить-таки складну конструкцію, яка містить портал, димар і топку. Така конструкція підходить більше для приватних заміських будинків, в квартирі ж вона менш зручна через низку недоліків: 
- незручна громіздка система, яку дуже складно змонтувати в квартирі; 
- необхідність великої кількості матеріалів для виведення димоходу, у тому числі повітряний заслін для нижніх сусідів; 
- довгий технологічний проміжок часу з моменту закінчення будівництва до введення каміна в експлуатацію при великому займаному просторі.

Такі каміни більше підійдуть для любителів класичного стилю, мають свій будинок.

При використанні газового каміна відсутня проблема необхідності дров. Для роботи такого каміна використовуються метан або пропан-бутан. Такі каміни мають ряд переваг: простотою та безпекою при установці, дешевизною, можливістю переміщення встановленої системи. Установка таких камінів не вимагає спеціального виведення димоходу - трубу можна вивести прямо на вулицю або в газохід
При всьому цьому газовий камін має кілька недоліків: 
- потрібен дозвіл від установ газового господарства; 
- камін забезпечує максимум 50 відсотків опалювальності приміщення - тобто необхідні додаткові джерела тепла; 
- для установки такого каміна потрібна допомога кваліфікованого фахівця; 
- необхідний постійний контроль роботи пристрою, тому що камін працює на вибухонебезпечному природному газі.

Каміни електричні представляють собою обігрівач з декоративним оздобленням. Портал цього виду камінів можна підібрати так, щоб він повністю відповідав інтер'єру квартири - електричний камін в стилі хай-тек або, приміром, модерн з 3D-ефектом вогню може стати оригінальним доповненням до дизайну навіть самої нестандартної кімнати.

Такий камін екологічно чистий і може горіти з такою ж яскравістю, як і класичний камін на дровах. Однак у цьому випадку виключається проблема диму і гару, яких не уникнути при використанні вищезгаданого аналога. Важливо також, що для електрокамінів не потрібно створювати висновок для димаря, як це вимагається у випадках з газовими камінами або камінами на дровах.

Електрокамін дуже зручний в експлуатації - для його установки не потрібна допомога фахівця, додаткові роботи за його вбудовуванню в стіну кімнати, а також дозвіл від міської господарських служб. Доступ до електромережі - єдине, що потрібно для його використання.

За рахунок конвекційних обігрівачів він легко спалахує і гасне. Таким чином, витрачається менше часу на обігрів приміщення. Завдяки термостата є можливість скоротити витрати на електроенергію. Спеціальні регулятори ведуть контроль тепловіддачі пристрою. При цьому електричний камін не нагріває предмети, які знаходяться поблизу.

У зимовий період електрокамін може обігрівати приміщення, площа якого сягає 20 квадратних метрів, без використання інших приладів опалення. При бажанні каміни можна включати і в літній період, відключивши функцію обігріву, і отримувати насолоду від заспокійливого виду вогню. Електрокаміни зберігають 100% тепла, оскільки в конструкції немає димоходів, які зазвичай здійснюють ще й тепловідвід.

Всі перераховані вище переваги електрокамінів говорять про те, що їх можна використовувати в квартирах, будинках, ресторанах, готелях, офісах, готелях і ін Реалістичний вид мерехтливих вугілля і мов «живого» полум'я створюють затишну атмосферу комфорту та домашнього тепла.

джерело - http://megasite.in.ua/